لامپ حبابی LED فرنام

لامپ‌ حبابی LED فرنام با مصرف بسیار پایین انرژی و با نور کاملاً یکنواخت، جایگزین بسیار مناسبی برای لامپ‌های رشته‌ای و کم‌مصرف می‌باشند. این محصولات دارای نشان استاندارد، گروه بازده انرژی +A و قابل نصب بر روی سرپیچ‌های معمولی می‌باشند.

کاربُرد:
•  مناسب برای روشنایی عمومی، منازل مسکونی، محیط‌های اداری و تجاری، هتل‌ها، فروشگاه‌ها، کارخانجات، بیمارستان‌ها، رستوران‌ها،  موزه‌ها
•  جایگزین 3 عدد لامپ 200 وات التهابی

شرایط استفاده:
•  قابل استفاده در شرایط محیطی سرد، خشک و مرطوب
•  اطمینان حاصل نماییدکه نصب یا تعویض این محصول در گستره ولتاژ مناسب صورت گرفته است.
•  این محصول را با تجهیزات کنترل‌کننده نور (Dimmer) استفاده نکنید.
•  در زمان نصب، تعویض و تمیز کردن محصول،  جریان برق را قطع نمایید.
•  از جداسازی اجزاء، تعمیر و یا تغییر در محصول خودداری نمایید.
•  این محصول را در مجاورت اشیاء قابل اشتعال همچون کاغذ یا پارچه قرار ندهید.
•  در مکان‌های با احتمال ریزش آب و یا در دمای بسیار بالا استفاده نشود.
•  از تماس دست با محصول در زمان روشن بودن و یا اندک زمانی پس از خاموشی به سبب حرارت بالا خودداری شود.
•  این محصول را در فضای کاملا بسته نصب ننمایید.
•  در زمان نصب در چراغ با وزن مشخص به این نکته توجه شود که این محصول وزن بیشتری نسبت به لامپ جایگزین شده دارد.
•  برای نصب از سرپیچ مناسب و استاندارد استفاده نمایید.

لامپ حبابی 6W E27 LED
لامپ حبابی 6 وات
لامپ حبابی 7W E27 LED
لامپ حبابی e27 led
لامپ حبابی 9W E27 LED
لامپ حبابی 12W E27 LED
لامپ حبابی 12 وات ال ای دی
لامپ حبابی 15W E27 LED
لامپ حبابی 15 وات
لامپ حبابی 20W E27 LED
لامپ حبابی 20 وات فرنام

مشخصات لامپ‌ حبابی LED

  • کم مصرف با بالاترین درجه کیفیت روشنایی

لامپ‌های ال ای دی نسل جدیدی برای انواع لامپ‌های کم مصرف محسوب می‌شوند که به مصرف کنندگان این امکان را خواهند داد تا با کمترین میزان انرژی، بالاترین کیفیت روشنایی را تأمین نمایند.

  • طراحی دقیق با پخش کنندگی یکنواخت نور

لامپ‌های ال ای دی در اشکال مختلفی طراحی می‌شوند که رایج‌تری آنها حبابی است. در این مدل محفظه‌ای کروی شکل از اجزای تشکیل دهنده لامپ محافظت می‌نماید و نور را در محیط اطراف منعکس می‌کند.

با توجه به شکل محفظه لامپ شما می‌توانید این انتظار را داشته باشید که اشعه‌های ساطع شده از آن در تمامی جهت پخش شوند و محیط مدنظر شما را به طور یکدست و رضایت بخشی روشن نمایند. از سوی دیگر پخش نور به شکل یکنواخت باعث می‌شود تا گرمای حاصل از روشن بودن لامپ نیز به شکل یک دست در سطح لامپ توزیع شود از این رو احتمال ترکیدن لامپ و یا سیاه شدن بخشی از محفظه لامپ به دلیل تمرکز بیش از حد انرژی، به حداقل خود خواهند رسید.

  • راندمان بالا، دوام طولانی

یکی از نکات بسیار مهم در خصوص لامپ‌ حبابی ال ای دی ، راندمان بالای آنها است. مفهوم راندمان می‌تواند هم به طول عمر و دوام بالای لامپ اشاره داشته باشد و هم نشان دهنده قابلیت بالای لامپ در تبدیل کامل انرژی وارد شده به روشنایی باشد.

طبق بررسی‌ها و آزمایشات انجام شده این طور نتیجه گیری شده است که عمر و راندمان لامپ‌های ال ای دی حبابی نسبت به سایر لامپ‌های موجود 5 برابر بیشتر است. با توجه به این ویژگی شما خواهید توانست نیاز خود به خرید لامپ‌های جدید را به شکل قابل توجهی کاهش دهید.

دوام و مقاومت بالای این مدل از لامپ‌ها باعث می‌شود تا خطرات احتمالی نیز به حداقل خود برسند. با توجه به کیفیت ساخت لامپ‌های ال ای دی حبابی احتمال بروز اتفاقاتی مانند ترکیدن لامپ، سوختن بی دلیل و یا کاهش عملکرد با گذر زمان، به حداقل خود می‌رسند و بسیار کاهش پیدا می‌کنند.

  • زیبایی ظاهری، طراحی متنوع

با توجه به اینکه شما در انواع محیط‌های مسکونی، اداری و… به شکل روکار لامپ‌ها را نصب می‌کنید، شمایل لامپ‌ها و طراحی آنها نیز اهمیت بالایی دارد.

طراحی ظاهری لامپ‌های ال ای دی حبابی همان طور که در ابتدای متن نیز اشاره کردیم ساده و کروی شکل است. طراحان این لامپ‌ها به منظور پاسخ دهی به سایر سلیقه‌ها تلاش کرده‌اند تا شمایل پایه لامپ‌ها را در اشکال گوناگون و رنگ‌های متنوع طراحی نمایند. با توجه به این تعدد مدل شما این امکان را خواهید داشت تا با توجه به دکوراسیون خود، بهترین لامپ ممکن را انتخاب نموده و دردسرهای ایجاد هماهنگی میان سایر آیتم‌های محیط را به شکل قابل توجهی برای خود کاهش دهید.

  • کاهش شدید میزان اتلاف انرژی

اتلاف انرژی یکی از مسائلی است که تقریباً در تمامی لامپ‌های قدیمی قابل مشاهده است. ساختار لامپ‌های ال ای دی این امکان را به وجود خواهد آورد تا اتلاف انرژی به شکل گرما به حداقل خود برسد.

می‌توان گفت که میزان گرمای ساطع شده از لامپ‌های ال ای دی حبابی به نسبت روشنایی آنها بسیار نا چیز است و کمترین اتلاف انرژی به شکل گرما در این لامپ‌ها اتفاق می‌افتد. وجود این ویژگی باعث می‌شود تا گرمای اضافی در محیط به حداقل خود برسد بدین شکل می‌توان گرمای حاصل از لامپ‌ها در محیط‌های عکس برداری و یا کاری را به حداقل خود رساند و در شرایط مناسب‌تری فعالیت انجام داد.

لازم است به این نکته اشاره کنیم که گرمای کمتر می‌تواند منجر به کاهش احتمال حریق به دلیل لامپ‌ها نیز شود. اگر مجبور هستید برای روشنایی محیط از لامپ‌های زیادی استفاده کنید و سپس به دلیل گرمای بیش از حد آنها به مشکل می‌خورید، لامپ‌های ال ای دی حبابی می‌توانند بهترین گزینه ممکن برای شما باشند.