لامپ رفلکتور LED

لامپ رفلکتور ال ای دی فرنام از سری لامپ های فوق کم مصرف است. بهره وری بسیار بالا و پایین بودن مصرف انرژی، طراحی در ابعاد کوچک و متناسب برای بکارگیری آسان تر، طراحی هوشمندانه جهت گردش بهتر هوا در داخل بدنه لامپ، عدم استفاده از مواد و گازهای مضر و ناسازگار با محیط زیست از قابلیت های اصلی این لامپ است.

پایه این محصول سرپیچ E14 میباشد . این محصول قابلیت پخش نور تا 110 درجه را داراست . از ویژگی های بارز این محصول می توان به رده انرژیA+ و طول عمرمفید 15000 ساعتی آن اشاره کرد. این لامپ در دو رنگ مهتابی و آفتابی موجود است.

ویژگی ها :

 • میزان بهره وری: 80 لومن بر وات ( معادل لامپ 50 وات رشته ای )
 • ولتاژ ورودی: 220-240 ولت
 • ابعاد: ارتفاع 85 میلی متر / قطر 50 میلی متر
 • طول عمر مفید واقعی 15000 ساعت معادل 10 سال
 • ایجاد روشنایی با زاویه موثر 110 درجه
 • تنوع رنگ: آفتابی / مهتابی
 • شدت روشنایی نور مهتابی: 480 لومن ( LM)
 • شدت روشنایی نور آفتابی: 465 لومن (LM)
 • دمای رنگ: آفتابی 3000 ( درجه کلوین) / مهتابی  6500 ( درجه کلوین)
 • بهره وری بسیار بالا و کاهش مصرف انرژی دارای برچسب انرژی +A
 • طراحی در ابعاد کوچک و متناسب برای بکارگیری آسان تر
 • طراحی هوشمندانه جهت گردش بهتر هوا در داخل بدنه لامپ و تولید گرمای کمتر
 • مقاوم در برابر روشن و خاموش شدن های مکرر
 • عدم استفاده از مواد و گازهای مضر و ناسازگار با محیط زیست
لامپ رفلکتور 6W E14 LED
لامپ رفلکتور 8W E27 LED

لامپ‌های ال ای دی رفلکتور

لامپ‌های ال ای دی رفلکتور از نمونه لامپ‌هایی است که برای ایجاد روشنایی حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. لامپ رفلکتور دارای یک چراغ اصلی در مرکز بوده که به واسطه لبه‌ها، نور خود را در محدوده مشخصی پخش می‌نماید.

برای ساخت بدنه لامپ رفلکتور از جنس آلومینیوم و یا آلومینیوم-کروم استفاده می‌شود. نکته مهم در خصوص لامپ رفلکتور این است که ابعاد مربوط به آنها ب اتوجه‌ به موقعیت استفاده از محصول تعیین می‌شود. ابعاد لامپ رفلکتور ال ای دی اغلب از قطر 5 سانتی‌متر آغاز شده و تا قطر 30 سانتی‌متر نیز می‌رسد. هر چه قطر لبه‌های لامپ بیشتر باشد امکان استفاده از آن برای روشن کردن محدوده بیشتری مناسب خواهد بود.

کاربرد لامپ‌های ال ای دی رفلکتور

از لامپ‌ ال ای دی رفلکتور به منظور روشن کردن نقطه‌ای استفاده می‌شود ، مثلا برای روشن کردن محصولات در ویترین‌ها و یا روشن کردن اختصاصی سوژه عکاسی مورد استفاده است . اگر بخواهید محدوده روشنایی این مدل از چراغ‌ها را رسم کنید متوجه می‌شوید که روشنایی لامپ رفلکتور شبیه به یک خیمه و یا چادر است که سوژه در زیر آن قرار گرفته است. هر چه قطر لامپ بیشتر باشد محدوده زیر چادر نوری بیشتر خواهد بود. مهم است که به هنگام تهیه این مدل از لامپ‌ها به محدوده روشنایی مورد نیاز خود دقت نمایید.

استفاده از انواع لامپ‌ ال ای دی رفلکتور می‌تواند به شما برای مدیریت انرژی و روشنایی کمک نماید. با توجه به اینکه این دسته از لامپ‌ها به‌عنوان نمونه‌های کم‌مصرف تولید می‌شوند، مصرف انرژی آنها نیز متعادل است. با در نظر گرفتن این ویژگی‌ها شما امکان این را خواهید داشت تا به شکل کنترل شده محدوده مدنظر خود را روشن نمایید و از همه مهم‌تر اینکه بتوانید این روشنایی را با صرف انرژی بسیار کمتری فراهم نمایید. چنین شرایطی هزینه‌های جانبی شما را به شکل قابل توجهی کاهش خواهد داد.

با در نظر گرفتن اینکه مصرف لامپ رفلکتور بسیار بهینه و کم میباشد ، در طولانی مدت با روشن بودن مداوم، فشار کمتری را به کنتور اعمال خواهند کرد و بدین شکل اوضاع برای شما هم از نظر هزینه و هم از نظر ایمنی بهتر خواهد بود.

مصرف انرژی عالی لامپ‌های ال ای دی رفلکتور

لامپ‌های رفلکتور با توجه به اینکه طراحی شده‌اند تا روشنایی را در یک محدوده متمرکز نمایند، انرژی بیشتری را به شکل گرما تلف خواهند کرد. لامپ‌های ال ای دی رفلکتور اتلاف گرما را به حداقل خود رسانده‌اند. چنین ویژگی بهره‌وری لامپ را افزایش خواهد داد و بر طول عمر آن می‌افزاید. نکته دیگر این است که کاهش اتلاف گرما باعث می‌شود تا شما بتوانید در شرایط بهتری فعالیت نمایید. کاهش گرمای لامپ‌ها رفلکتور در محیط آتلیه‌ها فرایند عکس برداری را بسیار آسان‌تر پیش خواهد برد.

جنس بدنه لامپ‌های ال ای دی رفلکتور

یکی از آیتم‌هایی که می‌تواند به افزایش توان و بهره‌وری انواع لامپ‌های ال ای دی رفلکتور کمک نماید، شفافیت و جنس لبه‌های لامپ است. مهم است که به هنگام تهیه این مدل از لامپ‌ها به سراغ نمونه‌هایی بروید که لبه‌های شفافی دارند و جنس آنها به گونه‌ای است که با گذر زمان شفافیت خود را از دست نمی‌دهند. با توجه به این نکات می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید و از عملکرد باکیفیت‌تری بهره‌مند شوید.

فاقد گازهای سمی

برای تولید لامپ‌های ال ای دی رفلکتور انواع گازهای سمی و یا مواد آسیب‌زا مانند جیوه کنار گذاشته شده‌اند. درصورتی‌که به هر دلیلی این مدل از لامپ‌ها شکسته شوند، هیچ خطری سلامت شما را تهدید نخواهد کرد.

از سوی دیگر فرایندهای بازیافت و دور ریز این لامپ‌ها بهتر انجام خواهد شد که این خود به‌عنوان عامل حیاتی برای کمک به محیط زیست محسوب می‌شود. کیفیت تولید و طراحی این لامپ‌ها به گونه‌ای است که خدمات پس از خرید نیز برای آنها ارائه داده می‌شود. هر محصولی که تهیه کنید دارای ضمانت پس از خرید بوده و طی مدت مشخصی در صورت بروز مشکل امکان ارجاع لامپ را خواهید داشت. وجود چنین خدماتی به شما اطمینان بیشتری برای خرید خواهد داد و از همه مهم‌تر اینکه اشکالات احتمالی خرید را برای شما حذف می‌نماید.

لامپ‌های ال ای دی رفلکتور علاوه بر اینکه در خصوص قطر لبه‌های لامپ با یکدیگر متفاوت هستند، توان ایجاد روشنایی مختلفی نیز خواهند داشت. با توجه به این تنوع انتخاب هر کس این فرصت را خواهد داشت تا کاملاً متناسب با نیاز خود، محصولات را تهیه نماید و روشنایی مدنظر خود را ایجاد نماید. ظاهر این مدل از لامپ‌ها صیقلی بوده و به خوبی با انواع دکوراسیون‌ها سازگاری پیدا می‌کند. این ویژگی با توجه به نصب رو کار لامپ رفلکتور امتیاز ویژه‌ای محسوب می‌شود.